Czarter jachtów motorowych Mazury

czarter jachtów motorowych mazury

Jacht motorowy wykorzystujemy czasem podczas regat 🙂


W naszej flocie jachtów motorowych znajdziecie obecnie łódź motorową Nautika 1000 Soley. Nowoczesny i bardzo komfortowy jacht, którym żeglować można również bez uprawnień (czarter bez patentu). Jednostka ta jednak wymaga trochę umiejętności w zakresie prowadzenia dużych jachtów motorowych. Przed decyzją o wynajmie tego jachtu zapytamy Cię o Twoje doświadczenie.

Masa oraz gabaryty tego jachtu zmobilizowały nas do zamontowania sterów strumieniowych (dziobowy i rufowy), które ułatwiają proces manewrowania w porcie.

 
 

Wynajem jachtów i łodzi motorowych na Mazurach


Tak jak pisałem wcześniej to nowy ścieżka rozwoju naszej rodzinnej firmy czarterowej. Do tej pory zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie czarterem jachtów żaglowych. Identycznie jak w przypadku łodzi żaglowych, dołożymy wszelkich starań, aby ten jacht motorowy był jak najlepszy pod względem nautycznym oraz zapewniał bardzo komfortowe warunki bytowania pod pokładem. [read more] Nasze jachty motorowe poleca serwis www.toczarter.pl [/read]

Obserwując obecne trendy rozwoju tzw. Jachtingu na Mazurach musimy pogodzić się z tym, że ilość łodzi bez żagli na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zaczyna diametralnie się zwiększać.

 

Serdecznie zapraszamy na pokłady naszych jachtów! Marina Bełbot Wilkasy – koło Giżycka