Czarter jachtów motorowych Mazury

czarter jachtów motorowych mazury
Jacht motorowy wykorzystujemy czasem podczas regat 🙂

W naszej flocie jachtów motorowych znajdziecie obecnie łódź motorową Nautika 1000 Soley. Nowoczesny i bardzo komfortowy jacht, którym żeglować można również bez uprawnień (czarter bez patentu). Jednostka ta jednak wymaga trochę umiejętności w zakresie prowadzenia dużych jachtów motorowych. Przed decyzją o wynajmie tego jachtu zapytamy Cię o Twoje doświadczenie.

Masa oraz gabaryty tego jachtu zmobilizowały nas do zamontowania sterów strumieniowych (dziobowy i rufowy), które ułatwiają proces manewrowania w porcie.

 
 

Wynajem jachtów i łodzi motorowych na Mazurach


Tak jak pisałem wcześniej to nowy ścieżka rozwoju naszej rodzinnej firmy czarterowej. Do tej pory zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie czarterem jachtów żaglowych. Identycznie jak w przypadku łodzi żaglowych, dołożymy wszelkich starań, aby ten jacht motorowy był jak najlepszy pod względem nautycznym oraz zapewniał bardzo komfortowe warunki bytowania pod pokładem. więcej

Obserwując obecne trendy rozwoju tzw. Jachtingu na Mazurach musimy pogodzić się z tym, że ilość łodzi bez żagli na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zaczyna diametralnie się zwiększać.

 

Serdecznie zapraszamy na pokłady naszych jachtów! Marina Bełbot Wilkasy – koło Giżycka

Facebook